Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   6,54 €
   59,99 €
   89,1% de descuento
   Tax Included

   Batman: Arkham Collection je balík troch hlavných hier série Arkham s postavou DC's Dark Knight: Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight, ako aj Season Pass pre druhú z nich..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Tento produkt zahŕňa:

   Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edícia

   Batman: Arkham City - Edícia Game of the Year

   Batman: Arkham Knight

   Batman: Arkham Knight Season Pass

   Všetky tri hry obsahujú otvorené prostredie Arkham Asylum a neskôr aj celého Gotham City, ktoré môže hráč preskúmať pri plnení príbehových misií, vedľajších úloh a hľadaní rôznych zberateľských predmetov. Počas celej série bude Batman čeliť mnohým zo svojich najvýznamnejších protivníkov, vrátane Two-Face, Penguin, Riddler a Joker, jeho najväčší nepriateľ. Všetky hry zo série Arkham získali uznanie u kritikov a sú považované za jeden z najlepších titulov s Gotham's Dark Knight.

   Staňte sa Batmanom

   Séria Arkham predstavuje hráčovi doposiaľ nevidené herné mechanizmy, vďaka ktorým sa môžu cítiť ako skutočný Caped Crusader. Bojový systém hry obsahuje plynulú akciu, v ktorej môže hráč čeliť viacerým nepriateľom naraz, pričom si počas bitky môže slobodne vyberať ciele. Séria Arkham obsahuje aj stealth systém, ktorý Batmanovi umožňuje plížiť sa po krokve, klesať na nič netušiacich nepriateľov alebo ich visieť zo stropu. Batmanove klasické vychytávky, ako sú batarangy, sa objavujú v hre a možno ich použiť na omráčenie protivníkov počas bitky alebo na rozptýlenie ich pozornosti pri tajnom odstránení.

   Batman: Arkham Collection - batman

   Hry plne rešpektujú titul „Najväčšieho detektíva na svete“ od Temného rytiera zavedením detektívneho režimu. Pomocou rôznych gadgetov môže Batman vyriešiť hádanky, ako je obchádzanie zamknutých dverí, hackovanie ovládacích prvkov bezpilotných vozidiel atď.

   Herná séria Arkham umožňuje hráčovi preskúmať Gotham City ako nikdy predtým. Batman môže použiť svoj hák na preliezanie vysokých budov v priebehu niekoľkých sekúnd alebo použiť svoj plášť na kĺzanie vzduchom. Arkham Knight dokonca umožňuje hráčovi posadiť sa za volanty Batmobilu. Tento viacúčelový spôsob dopravy umožňuje Temnému rytierovi prekonať veľké vzdialenosti medzi mestskými časťami Gotham City. Má tiež bojový režim, v ktorom sa Batmobile zmení na silne obrnený tank s rôznymi druhmi ničivej munície.

   Najdlhšie noci

   Príbeh každej hry Batman Arkham sa odohráva v časovom rámci jedinej noci. V Arkham Asylum musí Temný rytier čeliť svojmu úhlavnému nepriateľovi, Jokerovi. Prevzal azyl a prepustil všetkých jeho väzňov, vrátane členov Batman's Rogue's Gallery. Temný rytier musí zatknúť zločincov predtým, ako môžu vtrhnúť do mesta, a prísť na Jokerov plán skôr, než bude príliš neskoro.

   Batman: Arkham Collection - boj

   Arkham City sa odohráva rok po udalostiach z Asylum. Časť Gotham City sa mení na väzenie, kde sa zločinci môžu potulovať bez kontroly zákona. Batman je zajatý v Arkham City a musí opäť čeliť Jokerovi, ktorý plánuje otráviť obyvateľstvo Gothamu, vrátane Temného rytiera, svojou toxickou krvou. Vo vnútri nachádza nepravdepodobných spojencov v Catwoman a Talii Al-Ghul, svojej bývalej milenke.

   V Arkham Knight čelí Temný rytier svojej doteraz najväčšej skúške. Scarecrow sa vyhráža Gotham City tým, že uvoľní svoj smrtiaci toxín strachu. Keď sa mesto evakuuje, v uliciach sa zmocňujú zločinci. Batman, spolu s komisárom Gordonom a GCPD, ako aj so svojimi vernými priateľmi Alfredom, Oracleom, Robinom a Nightwingom, musia zastaviť Scarecrowa a tajomného Arkham Knighta, ktorí mu pomáhajú, v zničení mesta. Úloha nebude ľahká, pretože Batman čelí svojim vlastným démonom, ktorí hrozia zlomiť myseľ Temného rytiera.

   Recepcia

   Séria Batman: Arkham sa stretla s všeobecne pozitívnym prijatím od kritikov. V recenziách sa uvádzalo rozprávanie príbehu, atmosféra a herná mechanika hier ako jeho hlavné prednosti. O sérii sa hovorí, že ovplyvnila nové trendy v žánri akčných hier vďaka boju s voľným priebehom a zameraniu sa na stealth hrateľnosť.

   Kľúčové vlastnosti

   Staňte sa hrdinom zo stránok komiksu.

   Zažite herné mechanizmy, ktoré zmenili žáner akčných hier.

   Stretnite sa s galériou Dark Knight's Rogue's.

   Staňte sa svedkami hrôz Gotham City zo zeme aj zo vzduchu.

   Zahrajte si Arkham Knight’s Season Pass a užite si nové príbehové scenáre a hrateľné postavy.

   Dátum vydania: 28. 11. 2018

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Batman: Arkham Collection (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6,54 €
   59,99 €
   89,1% de descuento
   Tax Included