Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL

   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   59,99 €
   Tax Included

   Call of Duty: Black Ops 3 je tretím príspevkom do série Black Ops vyvinutej spoločnosťou Treyarch v rámci najpredávanejšej série strieľačiek z pohľadu prvej osoby..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Cesta do budúcnosti roku 2065, celých 40 rokov po udalostiach predstavených v Black Ops II. Vstúpte do sveta kybernetických vylepšení, katastrofických klimatických zmien a nestabilných medzinárodných vzťahov. Call of Duty Black Ops III je ohromujúca podívaná, ktorá plne využíva výhody svojho prostredia a dostupnej technológie.

   Kybernetický vojak

   Black Ops 3 nestráca čas a poskytuje vám prístup k tomu najväčšiemu balíku nástrojov, aké doteraz Call of Duty svojim hráčom poskytlo. Kybernetické vylepšenia poskytnuté vašej postave jej (alebo jej, podľa vášho výberu) umožňujú ovládať bojisko spôsobmi, ktoré boli v tejto sérii doteraz nevídané. Vylepšená sila, narušenie nepriateľských síl, silný náboj a ďalšie na vás čakajú v troch odlišných vylepšeniach: bojová, Ovládanie a chaos. Prevezmite kontrolu nad nepriateľskými dronmi, vypustite smrtiaci roj nanobotov alebo si len prerazte cestu cez robotickú hruď. Oboje je možné s novým telom vašej postavy.

   Zombie noir

   Vstúpte do epizodického zážitku z režimu kooperatívnej hordy ako kvarteto postáv s problematickou minulosťou a nejasnou budúcnosťou. Až štyria hráči sa môžu spojiť s postupne sa zlepšujúcou výbavou na boj so zdanlivo nekonečnými hordami rozkladajúcich sa nemŕtvych. Nepravdepodobná posádka kúzelníka, boxera, policajta a burlesknej tanečnice čelí hrozbe fiktívneho mesta Morg. Boxer a kúzelník, vyjadrený Jeffom Goldblumom a Ronom Perlmanom, budú určite radosťou hrať aj počúvať. Zhromaždite teda niekoľko priateľov a objavte záhady, ktoré postavili nepravdepodobnú štvoricu na to isté miesto v pravý čas.

   Čerstvý multiplayer

   Systém Pick 10 sa vracia z predchádzajúcich Black Ops, ale tentoraz je posilnený o 9 veľmi odlišných špeciálnych tried. Každý prichádza s jedinečnou zbraňou a schopnosťou. Vytvorte hlboko personalizované výzbroje s Pick 10 a okorente ich výberom zbrane alebo sily špecialistu. Vy rozhodujete, aká bude vaša trieda, nie hra.

   Vylepšená mobilita

   V hre pre jedného hráča aj v hre pre viacerých hráčov si môžete užiť výrazne vylepšenú mobilitu vďaka kybernetickým vylepšeniam a balíčkom raketových motorov, ktoré vám umožňujú vykonávať dvojité skoky a beh po stene. Vďaka tejto obratnosti môžete teraz prekvapiť svojich nepriateľov útokmi z ľubovoľného smeru. ako sa ľahko dostať z bojov. Skáčte, bežte a posúvajte sa k víťazstvu bez toho, aby ste stratili kontrolu nad svojimi zbraňami. Postavte sa svojim nepriateľom v trojrozmernom priestore na vynikajúco spracovaných mapách.

   Kľúčové vlastnosti

   CoD: BO3 je intenzívna strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá sa odohráva v roku 2065. Vďaka hracej skrinke plnej kybernetických vylepšení a nepriateľov z radov ľudí aj robotov sa Black Ops 3 odlišuje od ostatných hier zo série svojimi futuristickými prvkami.

   Funkcie Call of Duty: Black Ops 3

   Zombies – režim hordy pre boj so zombie v Black Ops 3 je štýlová a zábavná cesta do 40. rokov minulého storočia, ktorú vylepšili výkony Rona Perlmana a Jeffa Goldbluma.

   Vizuálna podívaná – Black Ops 3 je plná veľkolepých výhľadov a dynamických scénických udalostí, na ktoré je radosť pozerať

   Kybernetické schopnosti – vaša postava dokáže predviesť neuveriteľné výkony v sile a obratnosti, ako aj využiť všetky výhody, ktoré môže sci-fi inžinierstvo priniesť do boja pechoty

   Thruster packy a beh na stenu – Call of Duty Black Ops 3 rozšíri pohybové sady vašich postáv a umožní im pohybovať sa v 3D priestore s pôvabnou smrtiacou schopnosťou.

   Dátum vydania: 2015-11-05

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Call of Duty: Black Ops III Steam Key GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Call of Duty: Black Ops III Steam Key GLOBAL časom zmeniť.

   Windows

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Intel Core i3-530 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2,60 GHz

   GRAFIKA

   1 GB VRAM – NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 6970

   PAMÄŤ

   6 GB RAM

   SYSTÉM

   Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1

   INÉ

   64-bitový OS

   MIESTO NA DISKU

   POZOR! Tento produkt je uzamknutý v regióne a NEMÔŽE byť aktivovaný v nasledujúcich krajinách: Ruská federácia, Bielorusko, Ukrajina, Arménsko, Azerbajdžan, Gruzínsko, Kazachstan, Kirgizsko, Moldavská republika, Tadžikistan, Turkménsko, Uzbekistan, Čína, Kuba, Irak, Iránska islamská republika , Kórejská ľudovodemokratická republika, Líbya, Mjanmarsko, Sudán, Sýrska arabská republika, Japonsko, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábia, Katar, Kuvajt, Bahrajn, Omán, Irak, Sýrska arabská republika, Jemen, Egypt, Libanon, Belize, Kostarika , Salvádor, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Bahamy, Ekvádor, Kolumbia, Venezuela, Peru, Čile, Uruguaj, Paraguaj, Argentína, Bolívia, Guyana, Surinam, Brazília, Francúzska Guyana

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Call of Duty: Black Ops III - Clave de Steam - GLOBAL

   59,99 €
   Tax Included