Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL

   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   26,57 €
   44,99 €
   40,95% de descuento
   Tax Included

   Časy, keď bolo bojisko plné jednotlivcov, sú preč. Jednotka, verná svojmu názvu, kladie dôraz na prácu ako jednotka, aby dosiahla veci, ktoré by žiadny vojak nedokázal..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Váš veliteľ čaty vám kričí rozkazy do ucha, pretože vaša jednotka stále nesplnila úlohu. Váš FOB je ďaleko za vami, ale toto je posledný tlak. Toto nie je napísané. Toto je realita hrania Squad, online multiplayerovej taktickej strieľačky z pohľadu prvej osoby od Offworld Industries.

   Multiplayer založený na triedach

   Môžete si vybrať jednu z viac ako tuctu súprav triedy, z ktorých každá je navrhnutá tak, aby plnila špecifickú úlohu na bojovom poli. Chopte sa klasiky ako medik alebo sniper, no čaká vás viac. Buďte tým, kto je zodpovedný za prieskum, majte nástroje na boj proti tankom a vzdušným vozidlám alebo sa venujte manipulácii s týmito vozidlami. Je to na vás, ale bude sa od vás očakávať, že budete poslúchať príkazy a mať príkladný servisný záznam v oboch prípadoch.

   Reťazec velenia

   Časy, keď bolo bojisko plné jednotlivcov, sú preč. Jednotka, verná svojmu názvu, kladie dôraz na prácu ako jednotka, aby dosiahla veci, ktoré by žiadny vojak nedokázal. Váš veliteľ čaty (PC) je jediný, kto môže komunikovať s ostatnými jednotkami, zriaďovať ad hoc miesta respawnu a dokonca koordinovať výstavbu táborov. Rozdiel medzi dobrým a zlým SL je rozdiel medzi životom a smrťou na bojisku a počas hry tímu. Dokážete zvládnuť zodpovednosť, alebo by ste radšej videli, ako to na seba berú iní?

   Vozidlá

   Nemusíte stále búšiť do zeme. Udržujte si silu na boj. Váš SL môže požiadať vozidlá, aby zrýchlili vašu cestu z jedného rally bodu do druhého. Obrnené nákladné autá, motorky, APC, dokonca sú tu aj helikoptéry, ak to vaša jednotka skutočne potrebuje na svoju prácu. Len si pamätajte: nie sú nekonečné, môžu si ich vyžiadať aj ostatné čaty a všetci ste jeden tím.

   Dynamické frontové línie

   Ak musíte, nikdy nezostanete dlho na jednom mieste. Vaši velitelia jednotiek môžu zriadiť zhromažďovacie body a predsunuté operačné základne, aby posunuli frontovú líniu stále bližšie k vášmu konečnému cieľu. Zhromažďovacie body budú vašimi ad hoc respawnovými bodmi, zatiaľ čo FOB sú opevnené a poskytnú vám dobré pozície, ak by váš nepriateľ vyrazil do útoku. .

   Herné módy

   Squad má niekoľko vzrušujúcich herných režimov, ktoré preveria vás a váš tím. V hre Advance and Secure je vaším cieľom zachytiť a udržať kontrolné body v určitom poradí. Povstanie vám umožní zničiť skrýše nepriateľských zbraní vďaka informáciám získaným zabíjaním nepriateľov. V teritoriálnej kontrole musíte získať pôdu od nepriateľského tímu v časovom limite. Nakoniec vás Conquest prinúti zachytiť vlajky, zatiaľ čo vaše lístky na respawn odtekajú.

   Žiadne držanie za ruku

   Tímová hra sa nestará o žiadne vizuálne pomôcky, ktoré vám poskytujú iné hry. Žiadna minimapa, žiadny head-up displej zahlcujúci obrazovku, žiadne pohodlné zvýrazňovanie nepriateľov akýmkoľvek spôsobom. Nevidíš ani menovky svojich spoluhráčov. Ste to len vy, váš rozum a dôvera, že váš veliteľ tímu vie, čo treba urobiť.

   Kľúčové vlastnosti

   Squad je realistická, náročná, tímová strieľačka z pohľadu prvej osoby zameraná na komunikáciu a koordináciu medzi samostatnými jednotkami. Zabíjajte nepriateľov, plňte ciele, buďte dobrým vojakom.

   Vlastnosti Squad

   Niekoľko kategórií zbraní – útočné pušky, ľahké guľomety, brokovnice a ďalšie. Viac ako 40 rôznych zbraní, z ktorých si môžete vybrať pre svoj náklad

   Rôzne herné režimy - útok, obrana a zajatie. Každý herný režim predstavuje nový bojový scenár a novú taktiku

   Vozidlá – nechcete ísť pešo? Naskočte do helikoptéry, ktorú si váš veliteľ vyžiadal z veliteľstva

   Hlboká taktická hrateľnosť – ako veliteľ čaty sa môžete skoordinovať s ostatnými SL a organizovať dvojstranné útoky a iné manévre

   Zábavné a realistické - Jednotka dosahuje bod dokonalej rovnováhy medzi okamžitými odmenami populárnych strieľačiek a hĺbkou vojenských simulátorov

   Predčasný prístup: pravda

   Dátum vydania: 2015-12-14

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Squad Steam Key GLOBAL. Kvôli možným zmenám v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Squad Steam Key GLOBAL časom meniť.

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   2,4 GHz dvojjadrový 64-bitový procesor

   GRAFIKA

   DX10 kompatibilný GPU s 1 GB VRAM

   PAMÄŤ

   4 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   10 GB dostupného miesta

   SYSTÉM

   Windows 7 SP1 (x64)

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Squad PC - Clave de Steam - GLOBAL

   26,57 €
   44,99 €
   40,95% de descuento
   Tax Included