Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL

   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL

   Revisión(0)
   9,72 €
   59,99 €
   83,8% de descuento
   Tax Included

   Fallout 4 je sandboxová rolová hra s taktickými prvkami. Bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Bethesda v roku 2015. Hra je dostupná na PC (Windows). Fallout 4: GotY Edition obsahuje základnú hru, ako aj kolekciu DLC, ktoré poskytujú hodiny ďalšej zábavy v post-apokalyptickom svete..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Príbeh

   Základná hra začína chvíľu pred jadrovým výbuchom. Hráč je spolu so svojou rodinou nútený utiecť do jedného zo spádových trezorov. Tam vstupujú do kryogénnej stázy, počas ktorej je hráč svedkom toho, ako je manžel jeho postavy zavraždený a syn unesený. Jediný, kto prežil Vault 111, sa chce dozvedieť pravdu o nešťastných udalostiach – opustí Vault a vydá sa na cestu.

   Hrateľnosť a herné režimy

   Fallout 4 je hra pre jedného hráča s veľkým otvoreným svetom, ktorý môžete voľne skúmať vlastným tempom – hra vás nenúti sledovať hlavnú dejovú líniu. Ako taký je podobný ostatným hrám z tejto franšízy, ako Fallout 3 alebo Fallout: New Vegas. Vo Fallout 4 môžete stavať a spravovať osady, rozvíjať svoju postavu, vyrábať alebo rabovať mocné predmety a upravovať zbrane podľa svojich predstáv. Môžete sa pripojiť k viacerým frakciám alebo čeliť svojim výzvam sám. Hra obsahuje systém rýchleho cestovania, ktorý vám umožní rýchlo preskočiť na predtým navštívené miesta.

   DLC v kolekcii

   Okrem základnej hry Fallout 4, ktorá bola aktualizovaná, balík GOTY obsahuje aj:

   Nuka-World - Pripojte sa k Raiders a navštívte nové miesto, starý zábavný park, plný nových typov nepriateľov a zbraní. DLC ponúka sériu ďalších úloh na splnenie.

   Workshop Vault-Tec - Navrhnite a spravujte svoj vlastný padací trezor. Naplňte ho životne dôležitými zariadeniami, inštaláciami a nábytkom. Pozvite postavy, ktoré nie sú hráčmi, aby žili vo vnútri a vykonávali experimenty na svojich obyvateľoch.

   Workshop Contraptions – Využite nové stroje a zariadenia, ako sú dopravné pásy, súpravy lešení a dokonca aj logické brány, aby ste vytvorili plne funkčnú továreň.

   Far Harbor - Cestujte na obrovský divoký ostrov Far Harbor a spoznajte nové nepriateľské frakcie číhajúce v močiaroch. Spoznajte nových nepriateľov, nájdite nové zbrane a pokúste sa priniesť mier medzi obyvateľov.

   Wasteland Workshop - Vytvorte klietky na zachytenie zvierat a ľudí. Skrotte príšery alebo ich nechajte bojovať v aréne. Balík obsahuje aj množstvo nových možností pre vaše osady.

   Automatron - Odhaľte príbeh tajomného mechanika. Zničte jeho roboty a použite časti padlých strojov na vytvorenie vlastných spoločníkov. Prispôsobte si ich zbrane, maľbu a hlas.

   Recepcia a ponuky

   Fallout IV je ocenená hra, ktorá získala väčšinou pozitívne recenzie. Z hry sa za 24 hodín od vydania na Steame predalo viac ako 1 milión kópií. Kritici chválili hĺbku sveta, slobodu hráča a tvorbu, ako aj množstvo obsahu zahrnutého v titule. Ako sila titulu bola spomenutá aj bojová mechanika, ako aj pútavý príbeh a skvelé skóre. Napriek tomu, že ide o pomerne nedávnu hru, Fallout je už považovaný za kultový klasický titul a obľúbený medzi fanúšikmi, čo je jasne vidieť na množstve modifikácií a dodatočného obsahu pre hru dostupných na internete.

   Edícia Hra roka bola obzvlášť chválená a považovaná za najlepší zážitok, ktorý prežil postapokalyptický svet. Fallout 4 GotY si môžete kúpiť na G2A.COM za rozumnú cenu. Získajte produktový kľúč a aktivujte ho na platforme Steam, aby ste si mohli stiahnuť a užiť si hru a jej DLC.

   Kľúčové vlastnosti

   Preskúmajte veľký otvorený svet zasadený do postapokalyptického prostredia plného nepriateľských stvorení, zaujímavých postáv a vzrušujúcej koristi

   Prispôsobte si zbrane – zmeňte rukoväte, mieridlá, zásobníky, náhubky, hlavne a prijímače a upravte tak štatistiky zbraní

   Hrajte, ako chcete – vyberte si zo stoviek rôznych výhod, ktoré vyhovujú vášmu osobnému hernému štýlu a prispôsobte si svoj vlastný jedinečný zážitok

   Využite systém Vault-Tec Assisted Targeting System, ktorý vám umožní takticky si vybrať časť nepriateľa, na ktorú chcete strieľať.

   Upravte svoju hru, aby ste z nej vyťažili ešte viac zábavy – Fallout 4 oficiálne podporuje úpravy vytvorené komunitou

   Dátum vydania: 26.09.2017

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Fallout 4: Game of the Year Edition (PC) – Steam Key – GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Fallout 4: Game of the Year Edition (PC) – Steam Key – GLOBAL časom zmeniť.

   Windows

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Intel Core i5-2300 2,8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3,0 GHz alebo ekvivalent

   GRAFIKA

   NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB alebo ekvivalent

   PAMÄŤ

   8 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   30 GB

   SYSTÉM

   Windows 7/8/10 (vyžaduje sa 64-bitový OS)

   INÉ

   Odporúčané požiadavky

   PROCESOR

   Intel Core i7 4790 3,6 GHz/AMD FX-9590 4,7 GHz alebo ekvivalent

   GRAFIKA

   NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB alebo ekvivalent

   PAMÄŤ

   8 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   30 GB

   SYSTÉM

   Windows 7/8/10 (64-bitový OS požadované)

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Fallout 4: Edición Juego del año (PC) - Steam Key - GLOBAL

   9,72 €
   59,99 €
   83,8% de descuento
   Tax Included