The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   23,99 €
   39,99 €
   40% de descuento
   Tax Included

   The Elder Scrolls V: Skyrim je akčná RPG hra vyvinutá spoločnosťou Bethesda Softworks. Ako už názov napovedá, ide o piatu hru zo série The Elder Scrolls..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Tentoraz majú hráči možnosť navštíviť a precestovať obrovskú provinciu Skyrim. Je ťažké nespomenúť, že hra je víťazom viac ako 200 ocenení Game of the Year, čo z nej robí jednu z najviac oceňovaných hier v tomto žánri. Nechajte sa vtiahnuť do krásneho, no drsného fantasy sveta Skyrimu a začnite jedno zo svojich najväčších dobrodružstiev!

   Nechajte svoje dobrodružstvo začať - začnite svoju cestu teraz! Naučte sa epický príbeh hry The Elder Scrolls V: Skyrim

   Akcia Skyrimu začína 200 rokov po udalostiach prezentovaných v Oblivione. Všetci verili, že draci, obrovské legendárne beštie, ktoré kedysi terorizovali celú krajinu, sú už dávno preč a obyvatelia Skyrimu sa môžu cítiť bezpečne. Žiaľ, zlomyseľná sila Alduina, božská skaza v podobe desivého draka, priviedla tieto ničivé zvieratá späť k životu. Podľa prastarého proroctva je to začiatok konca sveta ľudí. Stále však existuje určitá nádej. Proroctvo hovorí o Dovahkiin (Dragonborn) – mimoriadne vzácnom človeku s dušou draka. Vy ste Dovahkiin – ste poslednou nádejou nielen pre obyvateľov Skyrimu, ale aj pre celé ľudstvo.

   Pohlcujúci, obrovský svet, ktorý čaká len na to, kým ho objavíte, plný komplexných a uspokojivých herných mechanizmov!

   TES V: Skyrim je akčná RPG hra, ktorú možno hrať z pohľadu prvej aj tretej osoby, v závislosti od preferencií hráča. Po krátkom úvode do príbehu a základných prvkov hrateľnosti a vytvorení vašej postavy si môžeme robiť, čo chceme. Existuje desať rôznych rás, z ktorých si môžeme vybrať, pričom každá z nich má svoje individuálne vlastnosti a črty. Vývojári pripravili veľa možností týkajúcich sa tvorby postavy – hráči môžu vylepšiť široký výber funkcií vzhľadu. Po dokončení môže hráč úplne ignorovať hlavný príbeh a hrať svoje vlastné dobrodružstvo.

   Skyrim vám umožňuje robiť, čo chcete, ísť kamkoľvek chcete a byť kýmkoľvek chcete! V hre nie je žiadny obmedzený systém tried. Schopnosti vašej postavy sa budú zvyšovať s vaším pokrokom. Systém zručností bol úplne prepracovaný. V hre je osemnásť rôznych stromov schopností, z ktorých každý má jedinečné schopnosti. Čím viac budete používať konkrétny druh mágie alebo zbrane, tým budete silnejší. Napríklad, ak ste vždy chceli hrať ťažko obrneného, ​​nezastaviteľného bojovníka, nájdite si obojručnú sekeru a začnite ju používať. Vaša schopnosť používať zbraň sa s každým zásahom mierne zvýši, čo povedie k zvýšeniu úrovne stromu zručností Obojručné zbrane. Po levelovaní budete mať možnosť zvýšiť jednu z troch základných štatistík – Mana, Stamina alebo Health. Ako už bolo spomenuté,

   The Elder Scrolls V: Skyrim vám dáva úplnú slobodu – ak sa rozhodnete, že vás ťažký bojovník nudil a teraz by ste chceli vyskúšať jemnejší prístup, nájdite si primerané vybavenie a začnite ho používať! Ak sa nevieš rozhodnúť, aký druh postavy chceš hrať, môžeš sa dokonca stať bojovníkom/lovcom/darebákom/mágom atď. Takto vyzerá skutočná sloboda! Keď už sme pri tom – takmer od začiatku svojho dobrodružstva môžete ísť kamkoľvek chcete.

   Skyrim pre PC nám poskytuje obrovský živý svet, ktorý môžeme voľne skúmať. V hre je päť hlavných miest, ktoré sa navzájom veľmi líšia. Svet hry je veľmi rôznorodý. Počas prieskumu sa hráči stretnú s mnohými rôznymi druhmi prostredí, ako sú lesy, obrovské pláne a zasnežené hory. Hra má implementovaný systém škálovania úrovní, čo znamená, že každé NPC sa dostane na úroveň s vašou postavou. Vďaka tomuto postupu nebude hra nikdy príliš ťažká ani príliš jednoduchá.

   Recepcia

   The Elder Scrolls V: Skyrim je víťazom viac ako 200 ocenení Game of the Year, čo z neho robí jednu z najviac oceňovaných hier v histórii. Podľa služby Steam je viac ako 97% používateľských recenzií pozitívnych a na webovej stránke Metacritic dosiahlo 94/100 Metascore. Mnoho ľudí tvrdí, že toto je absolútna „must-play“ nielen pre fanúšikov RPG žánru, ale pre každého nadšenca hier všeobecne. Vývojárom z Bethesda Studios sa podarilo vytvoriť hru, ktorá udáva tón už mnoho rokov.

   Kľúčové vlastnosti

   Obrovský, rozmanitý a živý svet, plný zaujímavých questov a výziev, ktoré na vás čakajú, kým ich objavíte

   Naučte sa epický príbeh! Vy ste ten vyvolený. Len vy môžete zabrániť koncu sveta a zastaviť devastáciu Alduina.

   Vytvorte si svoju postavu a staňte sa kýmkoľvek chcete! Hrajte za ťažko obrneného bojovníka, ktorého sa vaši nepriatelia boja, alebo za tajného vraha, ktorý dokáže zabíjať nepriateľov skôr, než si to všimnú! Len vy rozhodujete, kým budete.

   Plná podpora modov – vďaka pokročilým modovacím nástrojom môže každý vytvárať jedinečný obsah pre hru, počnúc zbraňami a brneniami, končiac úplne novými dobrodružstvami vytvorenými komunitou!

   Precvičte si široký výber rôznorodých stromov zručností a dokážte, že ste skutočný Dovahkiin!

   Dátum vydania: 27.10.2016

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) – Steam Key – GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Steam Key - GLOBAL časom zmeniť.

   Windows

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   2,0 GHz - Intel / AMD Dual Core

   GRAFIKA

   GeForce GTX 260

   PAMÄŤ

   2 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   6 GB HD

   SYSTÉM

   Windows XP / Vista / 7

   INÉ

   pripojenie k internetu

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   23,99 €
   39,99 €
   40% de descuento
   Tax Included