Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL
   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL

   Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL

   Revisión(1)
   12,47 €
   59,99 €
   79,22% de descuento
   Tax Included

   Need for Speed Heat je pripravovaná závodná videohra vyvinutá spoločnosťou Ghost Games, ktorú spoločnosť Electronic Arts vydá na trh 8. novembra 2019..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Je to dvadsiaty štvrtý diel franšízy NFS. Hra sa odohráva vo fiktívnom meste založenom na Miami, kde sa môžete zúčastniť sankcionovaných aj nelegálnych pretekov, aby ste si zvýšili reputáciu, zarobili peniaze a odomkli nové časti prispôsobenia. Titul vám umožní veľmi detailne vyladiť jazdené autá, čo vám umožní zmeniť výkon aj vzhľad vašej jazdy, a to aj vrátane tónovania okien a zvuku výfuku.

   Tento produkt je určený na aktiváciu na platforme Origin.

   Príbeh

   Príbeh v hre sa odohráva vo fiktívnom Palm City. Tentoraz je to vážnejšie a uzemnenejšie a jeho cieľom je pozitívne šokovať fanúšikov série aj nováčikov, ktorí predtým nehrali žiadnu hru NFS. Zameriava sa na pouličné preteky a zobrazuje udalosti, ktoré ho často obklopujú. Na okraj stojí za zmienku, že bude možné pretekať ako jeden z dvanástich prispôsobiteľných avatarov.

   Hrateľnosť

   Need for Speed ​​Heat je závodná arkádová hra, ktorá vám poskytuje prístup do obrovského otvoreného sveta, v ktorom môžete objavovať a pretekať. Hra sa odohráva vo fiktívnej oblasti Palm City, ktorá bola inšpirovaná slnečným Miami. NFS Heat sa zameriava na rýchle a dynamické hranie, pričom obetuje časť realizmu výmenou za zábavnejšiu a vzrušujúcejšiu hru. Zrážka s inými objektmi aj pri vysokej rýchlosti teda nenesie žiadne vážnejšie následky, okrem straty určitej rýchlosti, aj keď stojí za zmienku, že hra obsahuje systém poškodenia – ak vaše auto utrpí príliš veľké poškodenie, nebude ďalej jazdiť.

   Dva rôzne pretekárske režimy – deň a noc

   NFS Heat neobsahuje denný a nočný cyklus, ale namiesto toho vám umožňuje vybrať si, či chcete pretekať cez deň alebo v noci – hrateľnosť sa značne líši v závislosti od vášho výberu. Denné preteky, Speedhunters Showdown, sú schválené a konajú sa na určených tratiach. Odmenia vás hernou menou, ktorú môžete neskôr minúť na nákup vylepšených dielov a prvkov prispôsobenia pre vaše auto a avatara.

   Noc sa však riadi vlastnými pravidlami. Neóny, nelegálne pouličné preteky, voľná jazda, vysoké stávky a adrenalín – Palm City po zotmení skutočne žiari. Jazda v noci vás odmení bodmi reputácie. Nazbierajte ich dostatok a odomknú sa vám nové prvky prispôsobenia, na ktoré môžete minúť svoje ťažko zarobené peniaze.

   Teplo a návrat policajtov

   Polícia sa vracia do otvoreného sveta série Need For Speed ​​a správa sa inak v závislosti od dennej doby. Počas dňa vás budú prenasledovať a pokutovať, ale keď príde noc, stanú sa oveľa zúrivejšími a vytrvalejšími a stanú sa vašou najväčšou hrozbou a výzvou, ktorú budete musieť prekonať. Namiesto pokuty sa vás rovno pokúsia zastaviť za každú cenu, aj keby to malo znamenať úplné zničenie vášho auta.

   A to nie je niečo, čo by ste chceli, najmä ak vezmeme do úvahy novú mechaniku Heat, ktorá vytvára požadovanú úroveň, keď sa postavíte strážcom zákona a robí políciu ešte agresívnejšou. Ide o mechanizmus rizika a odmeňovania – hoci vyššie úrovne tepla sťažujú únik pred políciou, zvyšujú aj násobiteľ získaných bodov reputácie. Je len na vás, či chcete riskovať, že vás vypadnú a stratíte všetky body, alebo pôjdete priamo do svojej garáže, kde si ich uložíte.

   Dostupné autá

   Hra vám umožňuje jazdiť na rôznych autách od 30+ rôznych značiek, vrátane vracajúceho sa Ferrari. Nájdete tam klasiku aj najnovšie superšportiaky. Dostupná kolekcia zahŕňa vozidlá ako Volkswagen Golf GTI 1976 Hot Hatch, Pontiac Firebird 1977 Classic, Ford Mustang GT 2015 Muscle, Nissan 370Z Nismo 2018 Coupe.

   Tuning a prispôsobenie auta

   V NFS Heat môžete vyladiť svoje auto do najmenších detailov. To zahŕňa vzhľad aj výkon – míňajte kredity získané pretekaním počas dňa a kupujte diely odomknuté s reputáciou získanou v noci. Prispôsobte si vzhľad svojho auta, zmeňte jeho postoj, nasaďte skvelé efekty a upravte zvuk výfuku podľa svojich predstáv – urobte starostlivosť skutočne na vás. Okrem toho môžete vytvoriť a zmeniť vzhľad svojho vlastného jedinečného avatara.

   Recepcia

   Prvé recenzie chvália novú starú mechaniku ladenia, pričom koncept ladiacich kariet predstavený v NFS Payback opúšťajú v prospech klasickejšieho prístupu, ktorým je odomykanie, nákup a inštalácia vlastných autodielov vo vašej jazde. Žiadne loot boxy a iné podobné hazardné mechaniky boli vrelo vítanou zmenou. Recenzenti tiež zaznamenali dva charakteristické herné režimy, pričom deň a noc oba ponúkajú výrazne odlišné hranie. Výsledkom sú pestrejšie zážitky a v sérii pôsobí ako závan čerstvého vzduchu.

   Kľúčové vlastnosti

   Skočte do otvoreného sveta Palm City, slnečného pobrežného prostredia so sídlom v Miami na Floride

   Jazdite so 127 autami od 33 rôznych značiek, vrátane vracajúceho sa Ferrari

   Prispôsobte si jazdu akýmkoľvek spôsobom, pokiaľ ide o výkon aj vzhľad

   Zúčastnite sa povolených pretekov počas dňa a nezákonných pretekov počas noci

   Užite si hru sám alebo si zahrajte s priateľmi a aj cudzincami na serveroch s podporou až 16 hráčov, ktorí pretekajú súčasne

   Dátum vydania: 2019-11-08

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Origin
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   Smith30/09/2022
   3

   3

    Escribe tu reseña
    Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL

    6 otros productos en la misma categoría:

    Need for Speed Heat (PC) - Clave de Origin - GLOBAL

    12,47 €
    59,99 €
    79,22% de descuento
    Tax Included