Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   20,99 €
   27,99 €
   25% de descuento
   Tax Included

   Objavte krajinu plnú záhad, nebezpečenstva, bohatstva a bojujúcich klanov Severanov, ktorí sa plavili, aby preskúmali a dobyli nové pobrežia. Prinesiete svojmu klanu bolesť, píšete históriu dobývaním, obchodovaním a oddanosťou bohom?

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Alebo budete porazení, keď stretnete Odina vo Valhalle? Vyrovnajte sa s drsnými podmienkami na ostrove, ušetrite si jedlo a drevo na zimu a neustále držte palce, aby neprišla fujavica. Strážte svoje územie presne, pretože ostatné klany sa pomaly rozširujú bližšie k vášmu domovu. Pamätajte tiež, že medzi okolitým drevom číha veľa vlkov a medveďov. Divoké zvieratá na vás zaútočia práve vtedy, keď poľavíte v ostražitosti. Našťastie vám Northgard ponúka tri rôzne typy vojenských jednotiek, vojnového náčelníka a obranné veže, ktoré vám pomôžu udržať vašu pevnosť.

   Strom pokročilých technológií

   Každý klan má svoje jedinečné schopnosti, ktoré môžete jednoducho vylepšovať rôznymi spôsobmi. Tieto vylepšenia sú kupované tradíciou, ktorú je možné zbierať z runových kameňov na mape. Klany tiež získavajú bonusy, keď zvyšujú svoju slávu. Sláva je akousi vojnovou silou, ktorú získavate z rôznych objavov, kolonizácie a bitiek. Aj keď môžete mať najnižšiu slávu a napriek tomu vyhrať zápas v Northgarde.

   Mnoho rôznych ciest k víťazstvu

   Sú štyri rôzne spôsoby, ako vyhrať hru. Rozhodnite sa, či chcete byť majstrom obchodu, slávy, nadvlády alebo múdrosti a použite tieto schopnosti na dosiahnutie víťazstva. Každý klan sa špecializuje na inú cestu. Vyberte si vlčí klan, aby ste rozvíjali svoje schopnosti dominancie a bojovali v epických bitkách.

   Viacero spôsobov hrania

   Keď vytvoríte zápas, môžete hrať režim pre jedného hráča. Vyberte klany pre hráčov AI alebo si vyberte, ktoré podmienky víťazstva platia. Mohli by ste viesť obrovský boj na život a na smrť v totálnej nadvláde alebo dovoliť iba polomierové obchodné víťazstvo. Tieto víťazné podmienky sa dajú zmeniť aj v hrách pre viacerých hráčov, čo pomôže vyrovnať všetko ostatné. Výber obtiažnosti hry zmení drsnosť zimy a množstvo zdrojov, ktoré vaši ľudia spotrebujú. Zvyšuje tiež populáciu neresiacich sa tvorov. Rozdeľte hráčov do dvoch rôznych tímov, vyberte si free-for-all alebo zvoľte režim duelu.

   Postarajte sa o šťastie

   Šťastie vás, Vikingov, je veľmi dôležité, pretože je priamo spojené s počtom nových pracovníkov. Ak nebudete svoje šťastie spravovať správne, môže to ľahko viesť k tomu, že váš klan neprijme žiadnych nových ľudí. Za takýchto okolností nemôže rásť žiadna vaša produkcia, naraz sa dá postaviť menej budov a vaša armáda sa určite nezväčší. Šťastie sa zvyšuje z rôznych vecí, ako sú pivovary, požehnania od bohov a vylepšovanie vašich budov. Rôzne klany majú niekedy ďalšie spôsoby, ako získať šťastie. Okrem možnosti vylepšovať budovy kameňom vám ťažba železa umožní upgradovať nástroje, ktoré vaši Vikingovia používajú, a tým zefektívniť ich prácu.

   Pútavá grafika

   Krásny umelecký štýl je nenáročný na oči a neuberá to na fantastickej strategickej hre, ktorou Northgard skutočne je. Krásna, zelená, svieža krajina poskytuje cenné zdroje a zapája vás do budovania zložitých budov. Detailné, úchvatné textúry predstavujú nádherné lesy, zamrznuté jazerá a vysoké hory. Surové dediny vám umožnia pocítiť drsnú klímu prírody a ťažké severské podmienky. Hra Northgard je príjemná a relaxačná, no zároveň aj náročná.

   Kľúčové vlastnosti

   Krásne navrhnutá hra RTS Viking, ktorá ponúka pohlcujúcu hrateľnosť

   Rôzne herné režimy, v ktorých sa musíte postarať o svoju dedinu

   Štyri rôzne cesty k víťazstvu

   Pútavé bitky, sociálny rozvoj a lov zvierat

   Komplexný systém upgradov, ktorý umožňuje zlepšovať technológiu

   Northgard dostáva na Steame vysoké skóre

   Rôzne klany preferujúce rôzne riešenia

   Režim pre jedného hráča a režim pre viacerých hráčov a veľa možností súbojov

   Dátum vydania: 22.02.2017

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Northgard Steam Key GLOBAL. Z dôvodu možných zmien v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Northgard Steam Key GLOBAL časom meniť.

   Windows

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Intel 2,0 GHz Core 2 Duo alebo ekvivalent

   GRAFIKA

   Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 alebo lepšia

   PAMÄŤ

   1 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   400 MB

   SYSTÉM

   Windows Vista alebo lepší

   INÉ

   Odporúčané požiadavky

   PROCESOR

   Štvorjadrový procesor Intel i5 3,1 GHz

   GRAFIKA

   Nvidia GTX 660 / Radeon HD 7800 alebo lepšia

   PAMÄŤ

   2 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   400 MB

   SYSTÉM

   Windows 7 alebo lepší

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Northgard (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   20,99 €
   27,99 €
   25% de descuento
   Tax Included