Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   4,17 €
   44,99 €
   90,73% de descuento
   Tax Included

   Má zbrane. Má to vtip. Má to bludné roboty... čo? Borderlands 2: Game of the Year Edition je najlepší spôsob, ako zažiť šialené vesmírne dobrodružstvo Gearboxu v krajine s procedurálne generovanými zbraňami. Vyberte si triedu, vezmite si zbraň a choďte bojovať proti Hyperion Corporation..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Náhodne vytvorený arzenál

   Už vás nebavia hry, ktoré majú nekonečnú zbierku zbraní a keď ich všetky uvidíte, už vás nič nečaká? Borderlands 2 (PC) sa im vysmieva! Takmer každá zbraň, ktorú nájdete, sa vygeneruje na mieste, keď ju uchopíte, a nehrajú podľa pravidiel. Rýchlosť streľby, veľkosť klipu, projektily na výstrel, to všetko sú lojálni služobníci RNGod. A to ani neberieme do úvahy elementárne príbuznosti a čokoľvek, čo robí tieto efektné štíty funkčnými. Nekonečná zásoba nových, jedinečných zbraní, granátov, štítov, modov vás udrží v hraní a drvení týchto čísel ako kosti vašich nepriateľov.

   Upozornenie: Hra Borderlands 2 GOTY je uzamknutá v regióne a NEDÁ SA aktivovať a hrať v Nemecku.

   Borderlands 2: Game of the Year Edition (PC) pre platformu Steam je digitálny produkt – bez krabice. Cena platí pre digitálnu verziu produktu.

   Skvelé, vtipné písanie

   Medzi všetkými strieľačkami, ktoré sa berú vážne, Borderlands 2 sa nebojí vyzerať hlúpo, rozprávať vtipne a prinútiť vás vybuchnúť smiechom. Vypočujte si nepriateľské rozhovory alebo sa porozprávajte s NPC, aby ste si vypočuli ich príbehy. Zúčastnite sa vedľajších úloh, ktoré by ste vo „serióznych“ strieľačkách nikdy nenašli. Čajové večierky, podivné lovenie hláv a ďalšie sú len kúskom vzrušenia a zábavy, ktoré na vás v tejto hre čakajú. Urobte si láskavosť a ponorte sa hlboko do Pandorinej hlúposti.

   Niečo pre každý herný štýl

   Na Pandore nikdy nie je nuda a triedy, s ktorými sa môžete hrať, to v pohode zvládajú. Komando môže nasadiť prenosnú vežu pre extra palebnú silu a spoločnosť. Siréna dokáže zachytiť svojich nepriateľov v plávajúcom stázovom poli, pretože spev je príliš oldschool. Ak je pre vás súboj s akoukoľvek (AKEJKOĽVEK) zbraňou príťažlivejší, Gunzerker má presne to, čo vás urobí šťastnými. Je tu dokonca niečo pre fanúšikov Stealth: Assassin, ktorý dokáže zhodiť holografické návnady a zmeniť sa na neviditeľnosť. A keďže toto je GotY Edition, získate dve ďalšie postavy za to, že sú úžasné: Mechromancer dokáže vyvolať vražedného robota, zatiaľ čo Psycho má sekeru. s pripojeným pracovným pílovým kotúčom.

   Jedinečné vizuálne prvky

   Borderlands 2 GOTY si zachováva štýlový vzhľad svojho predchodcu a vyzerá ešte lepšie. Viac detailov, lepší dizajn a zábava všade okolo. Rôzne prostredia a každé z nich ukazuje zmysel pre humor so všeobecným písaním, ak ste dostatočne vnímaví. A zbrane, ach, zbrane. Vyzerajú lepšie a smiešnejšie ako kedykoľvek predtým a takto sa to hre páči. Textúry, kože a jedinečné... dotyky. Borderlands 2 vyzerá skvele a vie to.

   Kľúčové vlastnosti

   Pomerne šialené dobrodružstvo, absurdné zbrane, štýlový vizuál a nekonečná korisť. To všetko a ešte viac na vás čaká v Borderlands 2: Game of the Year Edition. Toto je all-inclusive výlet na Pandoru. Spoznajte nových ľudí, objavte nové formy života a zabite ich pre svoju osobnú slávu a korisť!

   Hra Borderlands 2: Game of the year Edition obsahuje:

   Fešák Jack – ak potrebujete darebáka, prečo sa uspokojiť s vrčiacim monštrom, ak môžete mať výrečného a elegantného chlapíka?

   Sladká, sladká korisť – procedurálne generované zbrane, štíty a mody všetkého druhu vás prinútia vždy hľadať niečo nové

   Zaujímavé triedy – hrateľnosť Borderlands 2 by nemala rovnakú atmosféru bez kreatívnych a zábavných tried na hranie

   Vynikajúca kooperácia – prečo by ste šli sólo? Priveďte jedného alebo troch kamarátov a ukážte Peknému Jackovi, kam môže dať svojich robotov

   Zmysel pre humor – byť vážny sa preceňuje. Vďaka suchému vtipu, hlúpym vtipom a situačnému humoru je hra oveľa príjemnejšia

   Edícia Game of the Year – takmer všetky DLC na jednom mieste za zlomok ceny. Ako to môže niekto prepustiť?

   Dátum vydania: 20.09.2012

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Borderlands 2 GOTY Steam Key GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Borderlands 2 GOTY Steam Key GLOBAL časom zmeniť.

   Windows

   Mac OS X

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   2,4 GHz – Celeron E1600 Dual-Core / Athlon 64 X2 Dual Core 4600+

   GRAFIKA

   512 MB VRAM – GeForce 8500 GT / Radeon HD 2600 XT

   PAMÄŤ

   2 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   13 GB HD

   SYSTÉM

   Windows XP SP3

   INÉ

   Odporúčané požiadavky

   PROCESOR

   2,13 GHz – Core 2 Quad Q6400 / Athlon II X3 440

   GRAFIKA

   1024 MB VRAM – GeForce GTX 560 / Radeon HD 5850

   PAMÄŤ

   2 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   20 GB HD

   SYSTÉM

   Windows 7

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   Borderlands 2 GOTY (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   4,17 €
   44,99 €
   90,73% de descuento
   Tax Included