No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   Revisión(0)
   22,51 €
   54,99 €
   59,06% de descuento
   Tax Included

   No Man's Sky je akčná dobrodružná survival hra vyvinutá spoločnosťou Hello Games a vydaná tou istou spoločnosťou v auguste 2016..

   Cantidad :
   Escribe tu reseña

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Ďalšia aktualizácia zmenila hru na neporovnateľne príjemnejší zážitok s novými funkciami, vrátane tých najočakávanejších, ako napr. multiplayer, prepracované zhromažďovanie a vytváranie a vylepšené budovanie základne.

   Príbeh

   No Man's Sky je vesmírna hra a príbeh je na ňu výrazne zameraný. Postupom hry sa dozviete viac o vesmíre, v ktorom hráte, vrátane portálov a skutočnej povahe tajomnej entity zvanej Atlas.

   Hrateľnosť

   Hru je možné hrať z pohľadu prvej alebo tretej osoby. Zameriava sa na skúmanie procedurálne generovaných planét rozmiestnených vo virtuálnom vesmíre. Hráči môžu stavať základne na planétach, zbierať suroviny a vyrábať predmety, zapojiť sa do boja s mimozemšťanmi, lietať s priateľmi a dokonca objavovať a pomenovať neznámu flóru a faunu.

   Blížiace sa k nekonečnu

   Na svojej ceste s No Man's Sky sa hráči ocitnú pred obrovským vesmírom s 18 kvintiliónmi planét. Toto je druh čísla, ktorý dáva lepšiu predstavu o nekonečne ako o nekonečne samom. Každá planéta je procedurálne generovaná so všetkými jej geografickými črtami, divočinou a záhadami, ktoré treba objaviť.

   Nekonečné objavovanie

   Každá planéta má svoje vlastné bizarné stvorenia, rastliny a ďalšie veci, a keď ich uvidíte ako prví, budete mať tú česť pomenovať svoje objavy. Pripomeňte si seba, uctite svojich priateľov alebo načerpajte inšpiráciu zo svojho obľúbeného filmu. Tak či onak, môžete sa rozhodnúť, ako sa budú vaše objavy nazývať, aby ich mohol vidieť každý budúci návštevník. Máte moc mien!

   Bezproblémové cestovanie

   Načítavacie obrazovky sú minulosťou! Ak na oblohe uvidíte planétu, môžete kedykoľvek naskočiť do svojej lode a letieť tam sami! Prelomte atmosféru, prekonajte prázdnotu vesmíru a potom pristaňte v novom svete, aby ste videli jeho zázraky! Cestujte hladko cez hviezdne systémy predtým, ako sa pretvoríte na nový. Čakajú na vás obrovské planéty a upokojujúce cesty!

   Ťažba a remeslo

   Na svojich cestách sa stretnete s minerálmi a inými zdrojmi zrelými na to, aby ich váš multifunkčný nástroj ťažil! Zhromaždite dieliky, načerpajte palivo do systémov svojej lode a obleku, upgradujte svoju technológiu a pripravte sa na cestu, ktorá vás čaká!

   Jedinečný vizuálny štýl

   No Man’s Sky má evokujúci, abstraktný vizuálny štýl, ktorý dopĺňa jeho upokojujúcu, stabilnú hru a sľubuje objavovanie bizarných tvorov. Jasné, živé farby, zvláštne skalné útvary a neuveriteľná, nikdy predtým nevidená divoká príroda, to všetko vďaka vizuálnemu štýlu No Man's Sky inšpirovanému starou sci-fi.

   Mimozemské záhady

   Prijímajte správy od tajomnej entity, ktorá sa prezentuje ako Atlas, a skúmajte jej spojenie s dvoma výnimočnými mimozemšťanmi, ktorí sú schopní s vami komunikovať. Objavte svoj účel vo vesmíre a rozhodnite sa, čo s tým robiť. Naučte sa cudzie jazyky a uzatvárajte obchodné zmluvy s Gekmi, Korvaxmi a Vy'keenmi, mimozemšťanmi obývajúcimi rovnakú galaxiu ako vy. Vytvorte si vlastný mimozemský slovník!

   Recepcia

   Recenzenti sa zhodli, že aj keď na začiatku nebol zážitok z No Man’s Sky PC najpríjemnejší, tím vývojárov tvrdo pracoval na tom, aby znovu získal dôveru a dal NMS nový život. Vývojárom sa podarilo opraviť najnepríjemnejšie chyby a pridali určité funkcie, ktoré komunita očakávala od vydania. Ďalšia aktualizácia bola obrovským míľnikom a zmenila No Man’s Sky na skutočný klenot, ktorý by ste mali určite vyskúšať, ak máte radi hry na prieskum vesmíru.

   Kľúčové vlastnosti

   No Man's Sky je hra o prieskume, objavovaní, tvorbe a obchodovaní. Nasmerujte svoju kozmickú loď cez rozľahlosť vesmíru, ťažte zdroje na jedinečných planétach a urobte si meno ako najväčší galaktický biológ s tisíckami mimozemských foriem života, ktoré ste pomenovali svojou rukou. NMS PC vás vezme na nekonečnú cestu k nespočetným hviezdam.

   Vlastnosti hry

   18 kvintiliónov planét – NMS má viac planét, ako budete môcť vidieť za celý život, ale môžete to vyskúšať

   Ťažte a vyrábajte – získavajte zdroje z miest, ktoré navštívite, a použite ich na inováciu súpravy prieskumníka: oblek, loď, multifunkčné náradie a ďalšie

   Plynulé cestovanie – lietajte z planéty na planétu bez jedinej načítacej obrazovky medzi nimi. Prelomte atmosféru v reálnom čase a pristaňte na novom mieste sami

   Tajomné centrum galaxie – nechajte Atlas viesť váš pokrok a objavte, aké tajomstvo sa skrýva v strede galaxie

   Procedurálne generovaná divoká zver - nájdite stvorenia, o ktorých by ste si nepredstavovali, že môžu existovať, a pomenujte ich tak, ako chcete, je to právo objaviteľa!

   Dátum vydania: 2016-08-12

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre No Man's Sky (PC) – Steam Key – GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre No Man's Sky (PC) - Steam Key - GLOBAL časom zmeniť.

   Windows

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Intel Core i3

   GRAFIKA

   nVidia GTX 480

   PAMÄŤ

   8 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   10 GB

   SYSTÉM

   Windows 7

   INÉ

   Ficha técnica

   Plataforma digital
   Steam
   Tipo de distribución
   Clave digital
   Región de activación
   Global
   En stock
   No - almacén externo - entrega ~1 hora

   Referencias específicas

   No customer reviews for the moment.

   Escribe tu reseña
   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   6 otros productos en la misma categoría:

   No Man's Sky (PC) - Clave de Steam - GLOBAL

   22,51 €
   54,99 €
   59,06% de descuento
   Tax Included