Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Рассмотрение(0)
   7,82 €
   19,99 €
   Сохранить 60,86%
   Tax Included

   Forager je jednoduchá akčná survival 2D hra vytvorená v štýle pixel art. Vyvinul ju HopFrog a vydal Humble Bundle v apríli 2019..

   Количество :
   Напишите свой отзыв

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Hra vám umožňuje ovládať titulárneho hľadača, ktorý skúma svet, zbiera zdroje, vyrába užitočné predmety a stavia štruktúry. Počas svojho dobrodružstva sa stretne s nebezpečnými nepriateľmi, ale aj s náročnými hádankami, ktoré čakajú na vyriešenie. Hra je dostupná na PC (Windows) pre platformu Steam.

   Hrateľnosť

   Hra sa točí okolo zbierania materiálov a ich premeny na užitočné predmety, ktoré vám pomôžu napredovať. Svoje dobrodružstvo začnete na malom ostrove s niekoľkými skalami a rastúcimi stromami, ale keď odomknete ďalšie stavby, začnete zarábať zlato, ktoré môžete minúť na nákup ďalších ostrovov a rozšírenie hrateľnej oblasti. Svet je rozdelený na rôzne biómy, z ktorých každý ponúka iné zdroje na zhromažďovanie. Niektoré z ostrovov budú navyše obsahovať tajné miestnosti a hádanky, ktoré čakajú na vyriešenie. Ak tak urobíte, získate ďalšie predmety a dokonca aj niekoľko výkonných artefaktov, ktoré menia hrateľnosť.

   Takmer každá akcia vykonaná v hre vás odmeňuje nejakými skúsenostnými bodmi, ktoré sú potrebné na zvýšenie úrovne postavy a získanie bodov zručností. Tieto body možno použiť na odomknutie nových zručností, ktoré sú rozdelené do štyroch skupín: priemysel, ekonomika, hľadanie potravy a mágia. Každá zručnosť umožňuje prístup k novému obsahu, ako sú nové predmety, štruktúry, alebo poskytuje rôzne pasívne bonusy, ako je zvýšená šanca na uhýbanie alebo streľba z luku trojitým šípom. Medzi aktivitami dostupnými v hre možno spomenúť rybolov, poľovníctvo, ťažbu, budovanie fariem na pestovanie plodín, používanie elixírov a zvitkov kúziel, skúmanie, vyrovnávanie a dokonca aj obchodovanie na trhoch so vzácnymi predmetmi. Je tu tiež múzeum vytvorené s ohľadom na hráčov typu dokončovačov, kde musíte priniesť stanovené množstvo takmer každej položky, ktorú môžete v hre získať, výmenou za ďalšie odmeny.

   Herné módy

   Hra Forager sa má hrať hlavne samostatne v režime pre jedného hráča, ale vývojár hry plánuje pridať podporu pre viacerých hráčov v jednej z budúcich aktualizácií. V súčasnosti sú na výber tri režimy, pričom v budúcnosti sa plánuje pridanie ďalších. Dostupné režimy zahŕňajú predvolený režim, výzvu na jeden ostrov bez možnosti rozširovať krajinu a speedrun, ktorý spúšťa časovač, kým sa nedokončia všetky herné úspechy.

   Recepcia

   Forager pre PC získal priaznivé recenzie. Recenzenti si pochvaľovali množstvo aktivít dostupných v hre, čo má za následok, že sa hráči málokedy nudia, keďže vždy je tu niečo nové, čo možno vyskúšať. Páčila sa im aj jednoduchosť názvu – hra bola často popisovaná ako nečinná hra, ktorú chcete hrať aktívne. Zaznamenala sa aj návyková hrateľnosť.

   Kľúčové vlastnosti

   Zbierajte, tvorte, skúmajte – premeňte zdroje okolo seba na užitočné predmety a štruktúry

   Zarábajte mince a použite ich na rozšírenie krajiny, aby ste získali viac priestoru na budovanie svojej základne

   Získajte úrovne účasťou v rôznych aktivitách – míňajte získané body schopností na odomknutie nových predmetov a budov a získajte ďalšie bonusy

   Vyriešte hádanky roztrúsené po hernom svete a získajte štedré odmeny, ktoré by vám mali pomôcť napredovať ďalej

   Využite kúzelné zvitky a elixíry, aby ste si uľahčili život rýchlym rozmnožovaním veľkého množstva rastlín alebo zvýšením miery rozmnožovania tvorov

   Dátum vydania: 2019-04-18

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Forager (PC) - Steam Key - GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Forager (PC) - Steam Key - GLOBAL časom meniť.

   Windows

   Linux

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   1,2 GHz

   GRAFIKA

   512 MB

   PAMÄŤ

   1024 MB RAM

   MIESTO NA DISKU

   200 MB dostupného miesta

   SYSTÉM

   Windows XP a vyššie

   INÉ

   Характеристики

   Цифровая платформа
   Steam
   Тип распределения
   Цифровой ключ
   Регион активации
   Global
   В наличии
   Нет - внешний склад - доставка ~1 час

   Особые артикулы

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   В этой категории 6 товаров:

   Forager (PC) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   7,82 €
   19,99 €
   Сохранить 60,86%
   Tax Included