Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM

   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM

   Рассмотрение(0)
   33,32 €
   59,99 €
   Сохранить 44,45%
   Tax Included

   Cyberpunk 2077 (PC) je akčná RPG z pohľadu prvej osoby pre jedného hráča vyvinutá CD Projekt Red, vývojárom série The Witcher. CP2077 je založený na stolovej hre vyvinutej Michaelom Pondsmithom v 80. rokoch minulého storočia a je ponorený do tém a estetiky kyberpunkového žánru.

   Количество :
   Напишите свой отзыв

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Cyberpunk 2077 (PC) je akčná RPG z pohľadu prvej osoby pre jedného hráča vyvinutá CD Projekt Red, vývojárom série The Witcher. CP2077 je založený na stolovej hre vyvinutej Michaelom Pondsmithom v 80. rokoch minulého storočia a je ponorený do tém a estetiky kyberpunkového žánru.

   Hrateľnosť — Staňte sa kyberpunkom

   Hra Cyberpunk 2077 vám umožňuje kombinovať vaše prístupy tak, aby vyhovovali vášmu hernému štýlu. Môžete ísť so zbraňami, alebo sa preplížiť okolo svojich nepriateľov a eliminovať ich pomocou zbraní na blízko alebo hackovaním zraniteľných zariadení. V každom prípade je boj násilný a uspokojujúci.

   Ako príbehovo bohaté dobrodružstvo vám CP2077 umožňuje vydobyť si vlastnú pozíciu medzi hýbateľmi a hýbateľmi Night City, usporiadať si vlastné spojenectvá a nájsť si vlastné motivácie. V je potenciálne smrteľný bojovník alebo nebezpečne inteligentný hacker, ale bez spojencov sa dá dosiahnuť len tak ďaleko. Je len na vás, aby ste si zabezpečili niekoľko svojich vlastných!

   Poháňaný REDengine 4, ukazuje vzácnu technickú dokonalosť a pomáha vám ponoriť sa do sveta a príbehu. Ešte ste nevideli, že by hra CDPR vyzerala tak dobre.

   Prostredie — Žite v meste budúcnosti

   Nočné mesto roku 2077 je príkladom nevyužitého potenciálu ľudstva. Nočné mesto, postavené uprostred ničoho v Kalifornii, sa rozrástlo na rozľahlú metropolu, kde sa ľudia zo všetkých spoločenských vrstiev môžu venovať svojmu remeslu, hľadať (a niekedy dokonca nájsť) slávu a bohatstvo alebo pri pokusoch zomrieť.

   Úpravy tela je možné vidieť všade na ulici a Psycho Squads dávajú pozor na tých, ktorí trpia kyberpsychózou po tom, čo zašli priďaleko o jednu augmentáciu. Trauma Teams ponúkajú zdravotníkov, ktorí vás dokážu vytiahnuť aj z intenzívnych prestreliek, za predpokladu, že zaplatíte, koľko si účtujú. Na uliciach sa rozmáhajú gangy, zatiaľ čo megakorporácie nachádzajú nové spôsoby, ako nájsť zisk. Viac kyberpunkovú hru budete hľadať len ťažko.

   Myslíte si, že ste dostatočne húževnatí a bystrí na to, aby ste sa orientovali v uliciach a frakčnej politike Night City? Si čerstvé mäso, nerob si nádeje, fešák.

   Vytváranie postavy – hrajte za žoldniera psanca

   V CDPR Cyberpunk 2077 hráte ako V, nováčik v Night City, ktorý chce nájsť bohatstvo v tejto kalifornskej metropole. To je základná myšlienka, ale hra vám umožňuje definovať oveľa viac, než to sami.

   Hlavný hrdina Cyberpunku 2077

   Na začiatok si môžete vybrať príbeh V z niekoľkých možností, ktoré vstúpia do hry pri objavovaní mesta a interakcii, či už pokojne alebo nie, s jeho obyvateľmi. Možno vám vaše pozadie života na ulici umožní preseknúť klamstvá udavača v zákulisí? Dokonca si budete môcť vybrať najdôležitejšiu životnú udalosť alebo dokonca aj samotný dôvod, prečo ste do mesta skutočne prišli, čo všetko ovplyvňuje úlohy a obsah, ktorý uvidíte počas hry.

   Tvorba postavy v Cyberpunk 2077 zahŕňa aj robustné nástroje na tvarovanie tváre, ktoré vám umožnia uistiť sa, že vaša postava (ktorá môže byť muž alebo žena) vyzerá správne. Nakoniec sa dostanete k rozdeleniu bodov medzi svoje biostaty, medzi ktoré patrí aj „Cool“, čo môže zmeniť situáciu ešte viac ako vysoké šťastie vo Fallout hrách.

   Obsadenie postáv

   V uliciach Night City narazíte (a stretnete sa) s množstvom postáv, z ktorých niektoré si zaslúžia kybernetický úder viac ako iné. Jedným z vašich najbližších spoločníkov je Johnny Silverhand, rockerboy, ktorého stvárnil jediný Keanu Reeves. Ak si Johnnyho pamätáte zo stola, nebojte sa, vaše zrejmé otázky nájdu odpovede v hre.

   Okrem Johnnyho stretnete samozvaných pánov podsvetia ako Dexter Deshawn, či zarytých spojencov ako ľudský tank Jackie Welles. Je len na tebe, komu budeš dôverovať, komu sa podrobíš a koho zradu necháš plynúť, len tento raz. Len vedzte, že vždy sa nájde väčšia ryba.

   Otvorený svet Night City

   Ak chcete pri hraní Cyberpunk 2077 veľa cestovať, najlepšou voľbou sú jazdy autom. Mesto je obrovské a v niektorých štvrtiach by ste radšej zostali v aute, pokiaľ nemáte po ruke zbrane.

   Auto Cyberpunk 2077

   V CP2077 môžete navštíviť niekoľko okresov. Je tu napríklad City Center, kde majú korporácie najsilnejšie zastúpenie, alebo Pacifica, kde majú gangy väčšie slovo ako ktokoľvek iný a mali by ste s nimi byť zadobre. Či už idete pešo alebo autom, načítavaciu obrazovku po spustení hry uvidíte iba počas rýchleho cestovania. Neexistujú žiadne švy, ktoré by vám bránili ponoriť sa do sveta.

   Vydanie Cyberpunk 2077

   Po rokoch čakania a očakávaní bol dátum vydania Cyberpunk 2077 oznámený na E3 2019 k nadšeniu všetkých divákov a herných komunít na internete. „Dychberúci“ Keanu Reeves vstúpil na pódium E3, stal sa internetovou senzáciou a predstavil teaser s dátumom stanoveným na 16. apríla 2020, ktorý odrážal najpopulárnejšie vydanie pôvodného stolného RPG, ktoré sa odohralo presne v roku 2020.

   Už od prvých trailerov bolo prijatie Cyberpunk 2077 neuveriteľne pozitívne, so žiarivými chválami od priemyselných novinárov a komunity všeobecne. Pôsobivý zmysel pre rozsah, pocit, že ste v živom meste budúcnosti a sloboda hráča urobili z Cyberpunk 2077 ľahký a rýchly hit, najmä u oddaných fanúšikov Zaklínača 3.

   Kľúčové vlastnosti

   Šesť rôznorodých štvrtí zobrazujúcich rôzne vrstvy života v Night City.

   Hráčska postava s prispôsobiteľným vzhľadom, pohlavím a príbehom.

   Kybernetické vylepšenia výrazne rozširujú vaše možnosti.

   Živé, dýchajúce mesto s množstvom NPC na interakciu.

   Voľby s následkami, ktoré sa často odohrávajú pred vašimi očami.

   Vyriešte záhadu podivného čipu zabudovaného vo vašej lebke.

   Tri špecializácie, ktoré sa dajú kombinovať, improvizovať, prispôsobovať sa, prekonávať.

   Dátum vydania: 2020-12-10

   Характеристики

   Цифровая платформа
   GOG
   Тип распределения
   Цифровой ключ
   Регион активации
   Global
   В наличии
   Нет - внешний склад - доставка ~1 час

   Особые артикулы

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM

   В этой категории 6 товаров:

   Cyberpunk 2077 (ПК) - Ключ GOG.COM

   33,32 €
   59,99 €
   Сохранить 44,45%
   Tax Included