Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Рассмотрение(0)
   59,99 €
   Tax Included

   Otvorený svet Dark Souls III – opäť navštívte svet temnej fantázie, kde nebezpečenstvo číha za každým rohom. Hoci je mapa menšia ako v jej predchodcovi, miesta sú vzájomne prepojené a zväčšené, aby prebudili vôľu objavovať..

   Количество :
   Напишите свой отзыв

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Cestujte po svete a spoznajte zložitosti boja a riskujte viac než život pri každom stretnutí so smrteľnými a nemilosrdnými nepriateľmi. Umieranie je ľahké a príjemné teplo ohňov je vždy príliš ďaleko.

   Naučte sa používať mocné bojové umenie svojich zbraní, aby ste uvoľnili skutočnú silu ukrytú v nich. Objavte jedinečné artefakty s motívom bossov, s ktorými bojujete, a špeciálnych útokov, ktoré umožňujú. Využite silu žeravých uhlíkov a získajte extra tlak, ktorý potrebujete, aby ste prežili bitku a porazili nepriateľa. Lothric nebude tolerovať chyby, ale zruční a odvážni budú veľmi odmenení.

   Vstaňte teda zo svojho večného odpočinku, aby ste priviedli Lords of Cinder späť na ich tróny a ukončili prebiehajúcu kliatbu. Staňte sa silou zmeny v tomto brutálnom svete. Dark Souls III na vás počká, kým oheň pohasne.

   Kľúčové vlastnosti

   Otvorený svet Dark Souls III – opäť navštívte svet temnej fantázie, kde nebezpečenstvo číha za každým rohom. Hoci je mapa menšia ako v jej predchodcovi, miesta sú vzájomne prepojené a zväčšené, aby prebudili vôľu objavovať.

   Príbeh – aby ste pochopili a plne porozumeli zápletke, musíte si prečítať popisy položiek alebo sa porozprávať s ľuďmi, ktorých stretnete. Vývojári pripravili aj takmer hodinové cutscény.

   Vytvorte si svoju postavu – Dark Souls 3 ponúka 12 rôznych tried, z ktorých si môžete vybrať. Počas hry však môžete svoju postavu rozvíjať tak, aby vyhovovala preferovanému hernému štýlu.

   Hrateľnosť – veľa sa nezmenilo, takže ak ste s franšízou oboznámení, rýchlo sa prispôsobíte hre. Preskúmate miesta plné nebezpečenstiev a stretnete sa so 45 novými nepriateľmi – každý z nich je jedinečnou výzvou. A čo viac, musíte sa pripraviť na boj s tuctom bossov.

   Boj – keďže sa bojový systém nezmenil, hráči dostávajú nové možnosti, ako napríklad „Ready Stance“, ktorý umožňuje vašej postave spôsobovať silné poškodenie. Napriek tomu si hráči môžu vytvoriť svoj vlastný jedinečný herný štýl. Na odstránenie nebezpečenstva používajte krátke luky, meče s dvojitým držaním a štíty. Blokujte útoky alebo sa im vyhýbajte, aby ste sa vyhli poškodeniu.

   Prvky RPG – zbierajte vybavenie, ktoré je možné vylepšiť, a predmety, ktoré zlepšia vaše schopnosti a prinesú ďalšie efekty, ako je liečenie alebo detoxikácia.

   Grafika – keďže bola hra pripravená pre PC aj konzoly PlayStation 4/ Xbox One, grafika a vizuál sú oveľa detailnejšie.

   Multiplayer – Privolajte si ostatných hráčov, aby vám pomohli v boji, preskúmajte krvavé škvrny, aby ste videli, ako iní zomreli na určitom mieste, alebo odíďte a píšte správy s cennými informáciami. Spolupracujte v tíme až 4 hráčov alebo napádajte svety iných ľudí a odhoďte zábrany.

   Dátum vydania: 2016-04-11

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Dark Souls III Steam Key GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Dark Souls III Steam Key GLOBAL časom meniť.

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Intel Core i5 2500 3,1 GHz / AMD A8 3870 3,6 GHz

   GRAFIKA

   NVIDIA GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870

   PAMÄŤ

   8 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   50 GB HD

   SYSTÉM

   Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 (iba 64-bit)

   Výstraha! Produkt sa NEDÁ aktivovať a hrať v Japonsku.

   Характеристики

   Цифровая платформа
   Steam
   Тип распределения
   Цифровой ключ
   Регион активации
   Global
   В наличии
   Нет - внешний склад - доставка ~1 час

   Особые артикулы

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   В этой категории 6 товаров:

   Dark Souls III - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   59,99 €
   Tax Included