Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   Рассмотрение(0)
   29,99 €
   Tax Included

   Prejdite sa po oblohe, strieľajte na nepriateľov a sledujte, ako im explodujú hlavy! Zoznámte sa s temnými tajomstvami Sao Paula ako drsný detektív Max Payne. Teraz ste uväznení v meste plnom násilia a krviprelievania..

   Количество :
   Напишите свой отзыв

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   Zažite fascinujúci príbeh s nezameniteľným akčným štýlom, ktorý sa vyznačuje slávnym „bullet time“. Rockstar berie to najlepšie z Remedy Entertainment a dodáva to do svojej krajiny, čím mu dáva pečať kvality ságy a pridáva multiplayer na vysokej úrovni.

   Bolestivý príbeh Maxa Payna

   Prejdite sa po oblohe, strieľajte na nepriateľov a sledujte, ako im explodujú hlavy! Zoznámte sa s temnými tajomstvami Sao Paula ako drsný detektív Max Payne. Teraz ste uväznení v meste plnom násilia a krviprelievania! Max Payne 3 obsahuje príbeh, ktorý predstavuje niektoré epické epizódy, v ktorých si užijete jedinečné akčné scény z Hollywoodu. Použite svoje zbrane a inštinkty v zúfalom hľadaní pravdy a východiska. Vydajte sa na cestu plnú násilia, drámy a intenzity: ingrediencie, vďaka ktorým je prvý titul ságy nezabudnuteľný.

   Max začne pracovať v súkromnej bezpečnostnej službe na ochranu bohatého obchodníka a jeho rodiny, no čoskoro je nútený bojovať, aby zachránil svojich klientov a očistil svoje meno. Dej hry sa točí okolo únosu Fabiany, mladej a krásnej manželky Rodriga. Čo sa začína ako jednoduchá výmena, čoskoro nadobudne oveľa temnejší priebeh. Takto sa Max ocitá na križovatke klamstiev, zrad a záhad, ktoré ho privedú k objavovaniu najnebezpečnejších zákutí Sao Paula.

   Hrateľnosť a postavy

   Hra je navrhnutá tak, aby premenila každý záber na úžasnú choreografiu! Užite si slávny Bullet Time, efekt, ktorý spomaľuje svet, zatiaľ čo Max sústreďuje svoje zmysly, aby rýchlo a presne dokončil svojich protivníkov. Tento efekt môžete použiť kedykoľvek. Váš arzenál bude pozostávať z rôznych nástrojov smrti, medzi ktoré patria pištole, samopaly, útočné pušky, brokovnice, granátomety a mnohé ďalšie. Okrem príbehového režimu hra ponúka dva ďalšie spôsoby hrania, oba v arkádovom štýle.

   Obdivujte kapitoly, ktoré sú plné úspechov a maličkostí, ktoré treba hľadať (napríklad zlaté kúsky skrytých zbraní). Ak je vašou úlohou prekonať výzvy a zlepšiť svoj výkon, Max Payne 3 môže byť presne to, na čo ste čakali. Stretnite sa s veľkým množstvom klasických herných režimov (deathmatch, team deathmatch, capture the flag...), ktoré miešajú políciu a pouličné gangy do skutočného štýlu Max Payne. Pamätajte, že čím násilnejšia a veľkolepejšia smrť, tým lepšie bude vaše skóre. Toto majstrovské dielo Rockstaru je festivalom guliek a zúrivej akcie zabalenej do vynikajúceho príbehu a obrovskej technickej časti.

   Recenzie a recepcie hráčov

   Max Payne 3 (PC) hráči vnímajú ako hru plnú akcie s dobrou zápletkou, ktorá dokáže majstrovsky oživiť jednu z najikonickejších sérií videohier v histórii. Hra zbiera pozitívnu spätnú väzbu od hráčov a v komunite Steam dosahuje vysoké hodnoty.

   Kľúčové vlastnosti

   Vyvinuté spoločnosťou Rockstar Games pre plynulý, vysoko detailný filmový zážitok

   Početné hollywoodske scenáre plné rýchlej a úchvatnej akcie

   Ohromujúci vizuál a špeciálne efekty

   Na výber veľké množstvo smrtiacich zbraní

   Pútavý príbeh naplnený až po okraj nepredvídateľnými zvratmi

   Úžasný režim „Bullet Time“, ktorý spomalí čas a umožní vám strieľať presnejšie

   Zaujímavé a presvedčivé postavy

   Rôzne herné režimy na výber: Deathmatch, team deathmatch, capture the flag

   Dátum vydania: 2012-05-31

   Požiadavky na systém

   Nižšie sú uvedené minimálne a odporúčané systémové špecifikácie pre Max Payne 3 (PC) - Steam Key - GLOBAL. Vzhľadom na potenciálne zmeny v programovaní sa môžu minimálne systémové požiadavky pre Max Payne 3 (PC) - Steam Key - GLOBAL časom zmeniť.

   Minimálne požiadavky

   PROCESOR

   Dvojjadrový procesor Intel 2,4 GHz / dvojjadrový procesor AMD 2,6 GHz

   GRAFIKA

   512 MB VRAM NVIDIA 8600 GT 512 MB VRAM / Radeon HD 3400

   PAMÄŤ

   2 GB RAM

   MIESTO NA DISKU

   35 GB HD

   SYSTÉM

   Windows XP / Vista / 7

   INÉ

   internet

   Характеристики

   Цифровая платформа
   Steam
   Тип распределения
   Цифровой ключ
   Регион активации
   Global
   В наличии
   Нет - внешний склад - доставка ~1 час

   Особые артикулы

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   В этой категории 6 товаров:

   Max Payne 3 (ПК) - Steam Key - ГЛОБАЛЬНАЯ

   29,99 €
   Tax Included