Карта PlayStation Plus - 365 дней (SK) - ключ PSN СЛОВАКИЯ
   Карта PlayStation Plus - 365 дней (SK) - ключ PSN СЛОВАКИЯ

   Карта PlayStation Plus - 365 дней (SK) - ключ PSN СЛОВАКИЯ

   Рассмотрение(1)
   59,99 €
   Tax Included
   Нет в наличии

   PlayStation Plus Card 365 Days (SK) ponúka najlepší a najpohodlnejší spôsob, ako sa pripojiť ku komunite PSN a využívať každú jednu funkciu, ktorú PS Network poskytuje..

   Количество :
   Напишите свой отзыв

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   PlayStation Plus karta 365 dní (SK)

   PlayStation Plus Card 365 Days (SK) ponúka najlepší a najpohodlnejší spôsob, ako sa pripojiť ku komunite PSN a využívať každú jednu funkciu, ktorú PS Network poskytuje. Zatiaľ čo vo svojom najširšom zmysle je sieť PlayStation Network bezplatná a predplatné PS Plus je úplne voliteľné, prístup k PS Plus otvára cestu k množstvu služieb, ktoré by ste inak v jednej z najpopulárnejších sérií herných konzol nemohli využívať. Kúpte si kód PS Plus a užite si viac obsahu za nižšiu cenu!

   Oplatí sa získať PS Plus?

   Karta PlayStation Plus poskytuje vynikajúcu príležitosť hrať po boku rovnako zmýšľajúcich hráčov z celého sveta! Ako to? Karta PS Plus vám umožňuje prístup k hrám pre viacerých hráčov v online prostredí a čo je zábavnejšie, ako zdieľať spoločnú cestu s niekým iným? A to je len začiatok výhod členstva PS Plus!

   Dostávajte hry PlayStation zadarmo každý mesiac

   S 365-dňovým členstvom PlayStation Plus Card získate možnosť získať 2 bezplatné hry PlayStation každý mesiac! To je teda 24 úchvatných bezplatných hier ročne! Okrem toho ponúka PS Plus množstvo exkluzívnych ponúk a výpredajov na najnovšie, najobľúbenejšie a najžiadanejšie hry. Tieto exkluzívne zľavy a ponuky sa z dlhodobého hľadiska pozoruhodne vyplácajú, čo znamená, že investícia do kódu PlayStation Plus stojí oveľa menej, ako je hodnota, ktorú používateľovi prináša.

   Exkluzívne funkcie PS Plus

   Ak si chcete užiť úplný zážitok z PSN, táto ponuka je vašou najlepšou a najlacnejšou voľbou (ak počítame vzorec výplaty za deň). Členstvo v službe PlayStation Plus na 365 dní vám tiež poskytuje prístup k najnovším beta verziám videohier na trhu, ponúka bezplatné sťahovanie najnovších aktualizácií obsahu, veľkorysé úložiská dát v cloude a veľa ďalšieho! Ak ste vášnivým hráčom konzoly PlayStation, potom je nákup karty PlayStation Plus šikovnou investíciou, ktorá šetrí peniaze, čas a prináša množstvo vyššie uvedených výhod.

   Jednoduchý spôsob aktivácie kódu PS Plus

   Bez ohľadu na to, či si kúpite kartu PlayStation Plus alebo darčekovú kartu PSN, proces aktivácie kľúčového kódu je rovnaký. Na uplatnenie kódov PS Plus postupujte podľa pokynov uvedených nižšie. Vždy majte na pamäti, že máme veľký sortiment darčekových kariet PlayStation, ktoré vám alebo vašim priateľom môžu pomôcť zvýšiť množstvo prostriedkov na danom účte PSN. PSN je, samozrejme, skvelá sieť služieb, ale nemôže ponúkať upgrady a šťavnaté výhody predplatného PlayStation Plus, takže ak chcete preskúmať celý potenciál, ktorý ponúka služba PSN alebo vaša konzola, zvážte investíciu do kariet PS Plus!

   Ako si aktivujem PS Plus?

   • Otvorte si účet Sony Network Entertainment na PSN (alebo použite svoj existujúci účet Sony Entertainment Network);

   • Vyberte ikonu PlayStation Store na domovskej obrazovke systému PS4;

   • V obchode PlayStation Store vyberte možnosť Uplatniť kódy v spodnej časti ponuky;

   • Zadajte kód kľúča, ktorý ste dostali vo svojom e-maile;

   • V dialógovom okne vyberte Pokračovať;

   • Vyberte Potvrdiť, aby ste prijali kontextové okno s podmienkami a službami;

   • Výberom položky Pokračovať dokončite aktiváciu kódu PlayStation Plus!

   Характеристики

   Цифровая платформа
   PSN
   Тип распределения
   Цифровой ключ
   Регион активации
   Европа
   В наличии
   Нет - внешний склад - доставка ~1 час

   Особые артикулы

   benz102022-05-24
   dakujem

   vsetko ide dakujem urcite sa vratim

    Write your review
    Карта PlayStation Plus - 365 дней (SK) - ключ PSN СЛОВАКИЯ

    В этой категории 6 товаров:

    Карта PlayStation Plus - 365 дней (SK) - ключ PSN СЛОВАКИЯ

    59,99 €
    Tax Included